Топ Новини

Фармацевти створюють симулятор людини для більш ефективного тестування ліків

6 серпня 2012 в 09:28
Вчені мають намір створити стимулятор людського організму для тестування ліків. Нова технологія дозволить виробникам ліків оперативно проводити тестування нових препаратів і швидше та безпечніше переходити до клінічних випробувань.
lekarstva_645576.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Фахівці з Массачусетського технологічного інституту отримали від наукового оборонного агентства DARPA і Національного інституту здоров'я США замовлення на розробку симулятора людського організму, який дозволить підвищити ефективність і темп фармацевтичних випробувань.

В рамках проекту BIO-MIMETICS буде створено електромеханічний симулятор організму людини, який дозволить спостерігати за різними реакціями на лікарські препарати. Дана платформа буде імітувати людську фізіологію в лабораторних умовах, використовуючи для цього масив мікрофлюідних чіпів, електронних систем управління, людських живих клітин і тканин.

Модель буде імітувати роботу системи кровообігу, імунної та ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту, шкіри, а також кістково-м'язової, нервової, репродуктивної, дихальної та сечовидільної систем.

Метою даної програми є створення універсальної платформи, здатної точно спрогнозувати наслідки застосування того або іншого лікарського препарату або токсичних речовин. Завдяки новій технології виробники ліків зможуть оперативно проводити тестування нових препаратів і швидше та безпечніше переходити до клінічних випробувань. Таким чином, перспективні ліки, які рятують від багатьох небезпечних хвороб, будуть з'являтися на прилавках аптек набагато раніше.

Читайте також:

На українцях щорічно тестують 300 нових медичних препаратів

В Україні за підробку ліків будуть саджати на 8 років

Дітям заборонять купувати ліки в аптеках

Азаров пообіцяв здешевлення ліків мінімум на 20%

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...