Топ Новини

Європу охопила епідемія кору

25 жовтня 2011 в 13:20
Країни Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров'я охопила епідемія кору. Про це повідомляє прес-служба ВООЗ.
deti_grip_maska_bolezn.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з повідомленням, протягом перших семи місяців 2011 року в регіоні було зафіксовано більше 26 тисяч випадків інфекції, зареєстровано дев'ять випадків смерті від кору.

Епідеміологічна ситуація ставить під загрозу виконання прийнятого раніше плану елімінації кору у країнах Європейського регіону до 2015 року.

Європейський регіон ВООЗ включає країни Західної, Центральної та Східної Європи, Росію, Туреччину, держави Закавказзя і Центральної Азії.

За інформацією організації, спалахи кору зафіксовано у 40 з 53 країн, що входять до Європейського регіону, причому реальне число хворих значно перевищує наявні на сьогоднішній день дані у зв'язку із затримками у зборі та обробці повідомлень про нові випадки інфекції.

Найбільше зростання захворюваності на кір відзначено у країнах Західної Європи, серед яких лідирує Франція, де з початку року було зафіксовано більше 14 тисяч випадків інфекції. Тим не менше, за оцінками ВООЗ, географія спалахів кору свідчить про те, епідемічний процес охоплює весь Європейський регіон і поширюється за його межі.

У зв'язку з різким зростанням захворюваності на кір країнам регіону рекомендується посилити заходи з моніторингу спалахів інфекції, продовжувати раніше прийняті програми імунізації для того, щоб забезпечити охоплення щепленнями до 95 відсотків населення, посилити заходи щодо пропаганди вакцинації, у першу чергу - серед підлітків і молоді, а також вводити додаткові програми імунізації, спрямовані на важкодоступні групи населення.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...