Топ Новини

До 17% випадків раку викликані інфекціями

10 травня 2012 в 11:33
Вчені визначили, що у багатьох випадках захворювання на рак було викликано вірусами, які можуть передаватися від людини до людини.
medicina_med_laboratoriya_lekarstva.jpg
kmu.gov.ua

Учені з Міжнародного агентства онкологічних досліджень у Ліоні виявили, що більшість випадків раку викликані вірусами, які можуть передаватися від людини до людини і, якщо інфекція зберігається, призводять до зростання пухлини.

За підрахунками фахівців, з 12,7 млн нових випадків захворювання на рак, зареєстрованих в 2008 році, 2 млн (16,1%) було викликано інфекціями. Частка спровокованих вірусами онковипадків вища у менш благополучних країнах - 22,9% (7,4% у найрозвиненіших державах) і десятикратно різниться між регіонами (від 3,3% в Австралії до 32,7% в Африці).

Автори дослідження стверджують, що багатьом видам раку, що пов'язані з інфекціями, можна запобігти, особливо тим, що викликані бактерією Helicobacter pylori, вірусами гепатиту B і C, а також папіломавірусом людини. Всі разом ці чотири інфекції відповідальні за 1,9 млн випадків онкозахворювань, в основному раку шлунка, печінки і шийки матки.

З 7,5 млн смертей онкологічних хворих у 2008 році близько 1,5 млн припало на випадки раку, викликаного інфекціями.

На думку дослідників, використання існуючих методів запобігання інфекцій, таких як вакцинація, застосування одноразових шприців, протимікробне лікування, може серйозно вплинути на захворюваність на рак по всьому світу у майбутньому.

Читайте також:

Вчені винайшли спосіб боротьби з «невразливістю» ракових пухлин

Вчені відкрили новий фермент, здатний пригнічувати ріст ракових клітин

Лабрадори можуть знаходити рак у людей

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...