Топ Новини

Число хворих на діабет у світі зросло удвічі

28 червня 2011 в 11:42
Число хворих на діабет у світі в порівнянні з 1980 роком зросло у два рази.
shpric_medicina_lekarstva_5z_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це свідчить дослідження, проведене вченими з Імперського коледжу Лондона і Гарвардського університету. Фахівці проаналізували дані 2,7 млн ​​осіб з усіх континентів, після чого за допомогою статистичного моделювання спроектували ці дані на все населення планети.

Дослідження, яке проводилося за участю Всесвітньої організації охорони здоров'я, показало, що, незважаючи на всі вжиті заходи, рівень захворюваності діабетом не вдалося зменшити практично ніде у світі. Серед розвинених країн найвищий рівень захворюваності діабетом відзначається у США, у Західній Європі число хворих залишається порівняно низьким.

Встановлено, що діабет безпосередньо пов'язаний з ожирінням. Ті, хто страждає від цього захворювання, змушені постійно робити собі уколи інсуліну. У діабетиків уражаються нирки і може розвинутися сліпота. Діабет загрожує гострою серцевою недостатністю та може призводити до летального результату.

"Діабет стає все більш звичним явищем майже всюди у світі", - говорить фахівець з Імперського коледжу Лондона. Якщо не будуть розроблені надійні програми з виявлення людей з підвищеним вмістом цукру у крові і зі сприяння в боротьбі з надлишковою вагою, діабет стане тяжким тягарем для систем охорони здоров'я по всьому світу, додав він.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації здоров'я (ВООЗ), основні причини смертей у світі - рак, хвороби серця і діабет.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...