60% пологів мають нормальний перебіг – це майже вдвічі більше, ніж 20 років тому

22 серпня 2011 в 14:48
Майже у двічі зменшилося число патологічних пологів у порівнянні з першими роками після нздобуття Україною незалежності. Про це ZN.UA повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко.
deti_beremenost.jpg
linemed.pl

«Кардинально змінилося співвідношення проблемних і нормальних пологів. На початку незалежності майже 70% пологів були патологічними, проходили з відхиленнями, і лише 30% були нормальними. Нині до 60% пологів має нормальний перебіг. Створено єдину мережу надання реанімаційної допомоги немовлятам», - прокоментував для ZN.UA перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко.

Експерт вважає, що таких результатів вдалося досягти завдяки поширенню сучасних перинатальних технологій.

«Сучасні перинатальні технології поширилися скрізь — від сільських, районних лікарень і закінчуючи лікарняними закладами третього рівня. Завдяки впровадженню перинатальних технологій поліпшилися індикативні показники — це стосується як малюкової смертності, так і захворюваності немовлят», - сказала Р. Моісеєнко.

Детальніше про це читайте у статті Ольги Скрипник «Медицина в дзеркалі незалежності» у свіжому числі газети «Дзеркало тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...