УЄФА назве підсумкові цифри з прибутку від Євро-2012 навесні 2013 року

13 липня 2012 в 14:56
В УЄФА підкреслили, що весь прибуток повторно інвестується в розвиток футболу в Європі.
myach_2012_big.jpg
torange.ru

Прибуток УЄФА від проведення Євро-2012 буде інвестовано в розвиток футболу в Європі, запевнив президент УЄФА Мішель Платіні.

Відповідаючи на питання про те, скільки УЄФА заробив на чемпіонаті, президент союзу футбольних асоціацій пояснив: "Загальний бюджет в середньому становить 1,35 млрд євро. Витрати УЄФА на організацію досягають 600 млн євро, з них близько 200 млн євро - витрати на команди-учасниць і 100 млн євро діляться між клубами, які на час турніру надавали своїх гравців".

"Решта коштів йдуть на покриття організаційних витрат - безпека, оренда стадіонів, співробітники, транспорт, проживання, телевізійне виробництво, оплата послуг приймаючих міст тощо. Прибуток, що залишився, розподіляється наступним чином: близько 500 млн призначені для фінансування розвитку футболу в 53 країнах, які є членами УЄФА, протягом наступних чотирьох років у рамках проекту HatTrick", - розповів Платіні.

За його словами, решта коштів використовуються для освітніх заходів УЄФА, зокрема, у сфері суддівства і тренерської роботи, на організацію юнацьких і жіночих змагань у майбутньому, а також на покриття витрат адміністрації УЄФА.

"Таким чином, весь прибуток повторно інвестується в нашу місію - розвиток футболу в Європі. Але хотів би зазначити, що остаточні цифри за підсумками Євро-2012 стануть відомі навесні 2013 року", - підкреслив президент УЄФА.

Польща і Україна з 8 червня по 1 липня вперше в історії приймали в себе фінал чемпіонату Європи з футболу, право організовувати який країни виграли на конкурсі УЄФА в 2007 році.

Читайте також:

Україна розраховує заробити на Євро-2012 мільярд доларів


ЄВРОефект


Азаров пообіцяв, що до Євро-2012 готелі подешевшають


В УЄФА задоволені готовністю українських стадіонів до Євро-2012

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...