Північна Ірландія обіграла Україну на Євро-2016

Північна Ірландія обіграла Україну на Євро-2016 Північна Ірландія сенсаційно обіграла Україну © Twitter
Ірландці в дощовому матчі значно зменшили шанси українців на вихід з групи.

Сьогодні, 16 червня, збірна України зазнала поразки від Північної Ірландії на чемпіонаті Європи з футболу. Матч пройшов під дощем і градом, а підопічні Михайла Фоменка пропустили обидва голи у другому таймі.

Практично зі стартового свистка пішов дощ, який заважав українцям демонструвати техніку і допоміг британцям нав'язати команді Фоменка силову боротьбу. До перерви було мінімум небезпечних моментів, хоча українці більше володіли м'ячем і намагалися розкрити щільну оборону суперника.

Після перерви ситуація на полі не змінилася, а лідерам української збірної Євгену Коноплянці та Андрію Ярмоленку не вдавалося обходити по кілька захисників і створювати небезпечні моменти. При цьому ірландці домоглися свого у верховій боротьбі - навіс зі штрафного завершився точним ударом головою від Маколі. На 57-й хвилині почався град, після чого арбітр на кілька хвилин зупинив зустріч. Пауза не допомогла Україні: на полі з'явилися Зозуля, Зінченко і Гармаш, однак важкий газон і щільний захист дозволяли британцям без проблем відбиватися. На останніх секундах північноірландці поставили крапку, коли в контратаці на добиванні точно зіграв Макгінн - 2:0.

Таким чином, друга поспіль поразка фактично позбавляє команду Михайла Фоменка шансів на вихід в плей-офф з групи С. Багато чого буде залежати від результату зустрічі Німеччини та Польщі.

Україна - Північна Ірландія - 0:2
Голи: Маколі, 49, Макгінн, 90+6

Україна: П'ятов, Шевчук, Ракицький, Хачеріді, Федецький, Степаненко, Сидорчук (Гармаш, 76), Коноплянка, Коваленко (Зінченко, 83), Ярмоленко, Селезньов (Зозуля, 71)

Північна Ірландія: Макговерн, Д. Еванс, Маколі, Кеткарт, Хьюз, Даллас, Норвуд, Девіс, К. Еванс (Макнейр, 90+3), Уорд (Макгінн, 69), Вашингтон (Мадженніс, 84)

Попередження: Селезньов, Сидорчук - Уорд, Даллас, Д. Еванс

Турнірні таблиці і повний розклад матчів Євро-2016 - в календарі ZN.UA.