Топ Новини

ЗМІ: Британія готується до розвалу єврозони

27 грудня 2011 в 13:57
Уряд Великобританії готує плани введення обмежень на вивезення з країни і ввезення до неї капіталу на випадок розвалу зони євро ЄС, пише лондонська газета Daily Telegraph.
greece_eurosouz_5809129754_d9d4e07844_b.jpg
flickr.com

"Міністерство фінансів працює зараз над кризовим планом щодо запровадження контролю за переміщенням капіталу в умовах можливого краху єврозони", - пише видання. За його даними, обмеження на вивезення і ввезення капіталу до Великобританії буде введено "у крайньому випадку і відповідатиме аналогічним крокам в інших країнах Євросоюзу".

Фахівці британського мінфіну виходять із сценарію, коли розпад єврозони або вихід з неї однієї країни призведе до припливу фінансів до Великобританії, що може викликати небезпечне для національної економіки зростання обмінного курсу англійського фунта стерлінгів.

Правила, що існують зараз в Євросоюзі, дозволяють вводити окремим країнам контроль за припливом фінансового капіталу, але тільки на граничний період у шість місяців і за згодою інших держав ЄС.

Одночасно Daily Telegraph повідомляє, що британський МЗС розробив власний план на випадок краху єврозони, який, у тому числі, передбачає закриття зовнішніх кордонів Сполученого Королівства.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...