Топ Новини

Запорізькі підприємці в четвер підтримають київський Майдан

14 січня 2011 в 12:24
Більшість ринків Запоріжжя в четвер будуть закриті: ранком 25 листопада місцеві підприємці планують влаштувати масовий пікет біля Запорізької облдержадміністрації. Про це повідомила в середу глава Запорізької профспілки підприємців "Ніка" Лідія Кривенко.
Більшість ринків Запоріжжя в четвер будуть закриті: ранком 25 листопада місцеві підприємці планують влаштувати масовий пікет біля Запорізької облдержадміністрації. Про це повідомила в середу глава Запорізької профспілки підприємців "Ніка" Лідія Кривенко.
За її словами, запорізькі підприємці планують  підтримати своїх колег, які "тримають Майдан" у Києві.
"У київській акції протесту взяли участь уже півтори сотні запорізьких представників малого і середнього бізнесу. Настрій, з яким ми приїхали зі  столиці далеко не оптимістичний, адже обговорити претензії підприємців до Податкового кодексу з президентом України так і не вдалося", - сказала Кривенко.
Вона заявила, що "необхідний для вирішення проблеми діалог з владою, по суті, відсутній".
"Переговори з віце-прем'єром Андрієм Клюевым проводять лише декілька представників підприємців, і про що вони домовляються, невідомо. Адже ми сподівалися, що буде складена робоча група з представників усіх регіонів", - додала Кривенко. Крім того вона відмітила, що малий і середній бізнес Запоріжжя протестує проти Податкового кодексу ще з серпня. До головного фіскального документу країни підприємці внесли 6000 поправок, проте "по суті ніхто не звертає на них уваги". "Ми просимо від влади посильних податків. Тому в четвер вимагатимемо від президента накладення вето на Податковий кодекс", - підсумувала Кривенко. Відзначимо, представники влади та підприємців погодили п'ять можливих змін до Податкового кодексу в частині спрощеного оподаткування. За даними «Дзеркала тижня»,що отримані від джерел у Кабміні, такі домовленості були досягнуті в ході зустрічі підприємців з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим. 22 листопада на Майдані почалися акції підприємців, які протестують проти прийняття нового Податкового кодексу. За позовом КМДА Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення мітингів у зв'язку з візитом іноземних делегацій з 22 по 26 листопада. Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачене з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців. За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...