"Західенерго" оцінили на 34,5 млн грн менше, ніж запропонував Ахметов

10 січня 2012 в 09:45
Під час сьогоднішнього засідання конкурсної комісії було оголошено, що ТОВ "Спецоцінка" (Київ) оцінило 45,103% акцій "Західенерго" в 1 млрд 897,6 млн грн.
_teplo_energo_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Оскільки ціна пакету не може бути нижчою, ніж раніше запропонована "ДТЕК", то енергохолдинг Ріната Ахметова придбає акції генкомпанії за раніше запропонованою ціною 1 млрд 932,1 млн грн.

Як повідомлялося, єдиним учасником конкурсу з продажу 45,103% "Західенерго", що відбувся 25 листопада 2011 року, став "ДТЕК", що запропонував за акції підприємства 1 млрд 932,1 млн грн.

Згідно з вимогами законодавства, при отриманні лише однієї заявки ФДМ зобов'язаний провести додаткову оцінку виставленого на приватизацію майна. Після отримання результатів оцінки Фонд звернеться до "ДТЕК" з проханням підписати договір купівлі-продажу. При цьому ціна пакету не може бути нижчою за раніше запропоновану "ДТЕК".

Раніше глава ФДМ Олександр Рябченко прогнозував завершення процедури з продажу 45,103% "Західенерго" у середині січня 2012 року.

"Західенерго" експлуатує 23 енергоблоки на Бурштинській, Ладижинській і Добротвірській ТЕС сумарною встановленою потужністю 4607,5 МВт.

"ДТЕК" створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговано  функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...