Топ Новини

За "Укртелеком" запропонували лише на 10 грн більше від стартової ціни

14 січня 2011 в 12:29
ТОВ "ЕСУ", єдиний учасник конкурсу з продажу державної частки із 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком", запропонувало за держпакет суму, що лише на 10 гривень перевищує стартову, яка становить 10,5 млрд гривень.

ТОВ "ЕСУ", єдиний учасник конкурсу з продажу державної частки із 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком", запропонувало за держпакет суму, що лише на 10 гривень перевищує стартову, яка становить 10,5 млрд гривень.

"У конверті з інвестпропозиції була вказана сума 10,5 млрд грн+10 грн", - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар Фонду держмайна (ФДМ) Ніна Яворська у вівторок, 28 грудня (згідно з умовами конкурсу, оцінка вартості в заявці не може бути нижчою стартової ціни держпакету).

Також стало відомо, що компанія "ЕСУ" має намір інвестувати в розвиток оператора 450 млн грн.

"Компанія заявила, що має намір направити ці гроші, зокрема, на збереження частки "Укртелекому" на ринку фіксованого зв'язку і розвиток послуг інтернет-доступу", - сказала прес-секретар ФДМ Ніна Яворська.

Нагадаємо, конкурс з продажу на аукціоні 92,79% акцій «Укртелекому», які належать державі, спочатку був призначений на 28 грудня.

Відзначимо також, що господарський суд Києва постановою від 8 листопада 2010 року заборонив здійснювати будь-які дії із перешкоджання проведенню приватизаційного конкурсу з продажу держпакету акцій «Укртелекому».

Окрім того, повідомлялося, що купівлею «Укртелекома» цікавляться шість компаній-покупців.

Нагадаємо, українська компанія "ЕСУ" є "дочкою" австрійської інвесткомпанії EPIC.

Австрійська EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі. Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер (Peter Goldscheider), Гюстав Вюрмбек (Gustav Wurmböck) і Франц Ланшутцер (Franz Lanschützer).

Раніше у Фонді держмайна заявляли, що розраховують продати "Укртелеком" за 11-12 млрд грн. Водночас, у рейтинговому агентстві Fitch Ratings висловили думку, що ціна продажу держпакету акцій буде відрізнятися від озвученої незначно і продати оператора набагато дорожче стартової ціни навряд чи вийде.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...