За ніч до проекту Податкового кодексу додалося понад 300 поправок

14 січня 2011 в 12:23
До проекту Податкового кодексу за минулу ніч було внесено більше 300 поправок. За інформацією «Дзеркала тижня», сьогодні в Адміністрації президента до глибокої ночі проходила нарада, в ході якої розглядалися чергові поправки до проекту Податкового кодексу.

До проекту Податкового кодексу за минулу ніч було внесено більше 300 поправок. За інформацією «Дзеркала тижня», сьогодні в Адміністрації президента до глибокої ночі проходила нарада, в ході якої розглядалися чергові поправки до проекту Податкового кодексу.

За даними «ДТ», Кабінет міністрів виступає проти підвищення ренти на видобуток нафти і газу, яка не змінювалася упродовж останніх трьох років. Зокрема, пропонується повністю скасувати підвищення ренти на видобуток газу, а на видобуток нафти - підвищити не в 1,4 раза, як пропонувалося раніше, а в 1,18 раза. Згідно з оцінками, таке зниження ренти на видобуток нафти від спочатку запланованого значення призведе до недонадходження до бюджету 3,4 мільярда гривень на рік.

Окрім того, пропонується розширити перелік видів діяльності, до яких застосовується спрощена система оподаткування.

З проекту Податкового кодексу також вилучено більшість перехідних положень.

У Податковому кодексі планується прописати норму, згідно з якою в АР Крим податки будуть затверджуватися окремим законом.

У ході наради обговорювалося питання про те, що якщо поправки Адміністрації президента до Податкового кодексу не будуть прийняті, то глава держави ветує документ.

Нагадаємо, депутати Верховної Ради України у вівторок, 16 листопада, встигли розглянути і прийняти рішення щодо 211 статей із 340 в проекті Податкового кодексу. При цьому в Партії регіонів заявляють, що мають намір повністю затвердити ПК вже цього четверга, 18 листопада. У зв'язку з цим парламент ухвалив рішення працювати сьогодні без перерви до закінчення розгляду проекту Податкового кодексу.

Під будівлею Верховної Ради підприємці проводять мітинг проти прийняття Податкового кодексу. У разі якщо Податковий кодекс буде прийнятий в Раді, маніфестанти загрожують взяти в облогу Адміністрацію президента з вимогою накладення вето на цей документ.

У середу, 17 листопада, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що якщо побажання уряду стосовно Податкового кодексу не будуть враховані Верховною Радою до кінця цього року, Кабмін буде просити президента накласти на документ вето.

У цей же день, 17 листопада, на засіданні уряду прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що підприємцям доведеться змиритися з нормами Податкового кодексу в інтересах більшості громадян України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...