Топ Новини

Юрій Горшков: Ми присічемо будь-які спроби нажитися на валютному ажіотажі

20 листопада 2012 в 13:01
Боротися з валютниками-нелегалами співробітники Національного банку будуть спільно з правоохоронними та контролюючими органами, зокрема, з Міністерством внутрішніх справ і податковою міліцією.
gorshkov.jpg
for-ua.com

Комітет НБУ з протидії недобросовісним валютним операціям планує проведення активної роботи по боротьбі з нелегальним обігом валюти в разі прийняття проекту Закону «Про внесення змін до деяких Законів України щодо операцій з іноземною валютою». Боротися з валютниками-нелегалами співробітники Національного банку будуть спільно з правоохоронними та контролюючими органами, зокрема, з Міністерством внутрішніх справ і податковою міліцією.

Про це повідомив голова комітету НБУ з протидії недобросовісним валютним операціям Юрій Горшков.

За його словами, держава буде рішуче припиняти будь-які спроби спекулянтів і представників «чорного» валютного ринку нажитися на штучно створеному ажіотажі.

Горшков підкреслив, що мета введення передбаченого проектом Закону 15%-го збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при продажу іноземної валюти за готівкову гривню - це боротьба з валютними спекулянтами і припинення спроб розгойдування курсової стабільності. За словами голови комітету, від девальвації страждає у першу чергу населення.

Прийняття даного нормативного акту, за його словами, дасть можливість збільшити надходження до Пенсійного фонду України, знизить доларизацію економіки і створить правові передумови для збільшення довіри населення країни до національної валюти України.

«Комітет НБУ з протидії недобросовісним валютним операцям спільно з правоохоронними органами будуть припиняти будь-які спроби валютних спекулянтів щодо створення штучного дефіциту іноземної валюти та підтримання панічних настроїв. Ми не дозволимо аферистам збагачуватися за рахунок пересічних громадян, які є сумлінними платниками податків», - підкреслив Юрій Горшков.

Нагадаємо, радник голови правління НБУ Юрій Горшков призначений головною Комітету по запобіганню проведенню недобросовісних валютних операцій. !zn

Читайте також:

Парламентська більшість відклала 15%-й податок на продаж валюти

НБУ розпорядився конвертувати 50% валютної виручки експортерів у гривню

НБУ зобов'язав продавати валютні надходження громадян з-за кордону на суму понад 150 тис. грн

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...