Топ Новини

Янукович зобов'яже агробізнес більше платити за користування землею

15 листопада 2012 в 14:16
Щоб розширити фінансові можливості місцевого самоврядування, президент хоче якомога краще використовувати "механізми заохочення соціальної відповідальності аграрного бізнесу".
zemlya_agro.jpg
kmu.gov.ua

Президент України Віктор Янукович пропонує вивчити можливість підвищення для агробізнесу плати за користування землею для розвитку сільських територій.

Про це він сказав у своєму виступі з нагоди дня працівника сільського господарства в четвер, 15 листопада.

"Слід якомога ширше застосувати механізми заохочення соціальної відповідальності аграрного бізнесу, зокрема, доцільно було б вивчити можливість збільшення плати за користування землею, щоб розширити фінансові можливості місцевого самоврядування для розвитку сільських територій", - сказав Янукович.

Власниками землі почувають себе орендарі, а не законні власники

Крім того, Янукович зазначив, що поряд зі зміцненням фермерства, необхідно зробити все для розвитку нового кооперативного руху на селі.

Президент також зазначив, що "владі необхідно здійснювати рішучі кроки у напрямку просування на нові світові ринки" української агропромислової продукції, особливо зерна.

"З цією метою необхідно значно посилити активність України в роботі міжнародних організацій, які регулюють світові ринки сільськогосподарської продукції", - підкреслив глава держави.

У своєму привітанні, розміщеному на офіційному сайті Прездент Янукович також зазначив, що рівень розвитку аграрного виробничого сектору визначає продовольчу безпеку країни, істотно впливає на сталий розвиток її економіки і формує експортний потенціал нашої держави.

«Упевнений, що неухильне впровадження державної політики реформування вітчизняного сільськогосподарського виробництва вже найближчим часом дозволить отримати серйозні результати в розвитку сільськогосподарських територій, аграрного виробництва і найголовніше - покращення рівня життя українських селян», - сказано в привітанні Януковича.

Читайте також:

Агрохолдингам можуть заборонити орендувати більше 50 тис. га землі

Азаров розповів у Лондоні про 10 млн га безгоспної української землі


Янукович підтримує продаж землі іноземцям — це світова практика

Азаров хоче «вдихнути життя» у постраждалі від радіації території Чорнобильської зони

Більше половини українців відчувають наслідки Чорнобильської катастрофи

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...