Янукович змінив у наглядових радах держбанків Хорошковського на главу київської податкової

2 листопада 2012 в 08:49
Янукович вивів колишнього главу СБУ і призначив замість нього в вищий орган управління державних банків людину, яку називають близькою до його старшого сина - Олександра Януковича.
nosachova photo1009.jpg
kyiv.sts.gov.ua

 

Президент України Віктор Янукович вивів першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського з наглядових рад державних "Ощадбанку" і "Укрексімбанку". Замість нього до складу наглядових рад увійде голова державної податкової служби в м. Києві Ірина Носачова.
 
Відповідні укази № 625 і № 626 президент підписав 1 листопада, їх текст оприлюднено на офіційному сайті глави держави. При цьому причина кадрової ротації не вказується.
 
Як відомо, ЗМІ називають Ірину Носачову людиною старшого сина президента Януковича - Олександра.
 
 
Основна трудова кар'єра Носачової пройшла в Донецькій області: з 1994-го по 2004 рік вона працювала в Костянтинівській філії «Приватбанку», де свій трудовий шлях починав нинішній глава НБУ Сергій Арбузов. Пізніше Носачова працювала в «УкрБізнесБанку», який також пов'язують з Олександром Януковичем. Головою ДПСУ в м. Києві Носачова була офіційно призначена 23 грудня 2011 (а неофіційно практично керувала відомством ще з середини жовтня).
 
Нагадаємо, Хорошковський був призначений членом наглядової ради двох держбанків за квотою президента в квітні 2010 року, через два місяці після перемоги Януковича на президентських виборах. На той момент Хорошковський очолював СБУ, а першим віце-прем'єром він став спочатку 2012 року.
 
Державні на 100% банки "Ощадбанк" і "Укрексімбанк" є другим і третім за величиною активів банками країни. Їх наглядові ради формують президент, Кабмін і Верховна Рада квотою по п'ять членів.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...