Янукович вимагає активніше сприяти розвитку підприємництва

3 липня 2012 в 07:20
Президент вважає, що актуальним завданням у поточному році має стати прискорення реформування національної економіки. А стрижнем економічних реформ, як і раніше, повинні залишатися дерегуляція та сприяння розвитку підприємницької діяльності.
yanukovich_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Актуальним завданням 2012 року є прискорення реформування національної економіки і соціальної системи. Про це Віктор Янукович заявив у вступному слові до щорічного послання президента України до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Глава держави підкреслив, що базовими пріоритетами в цьому процесі повинні стати забезпечення сталого економічного зростання у непростих світових умовах, підвищення соціальних стандартів, збільшення реальних доходів працівників та загальне покращення якості життя громадян.

Першочергового значення у контексті перебудови соціально-економічної сфери, на думку президента, набувають подальша структурна трансформація національної економіки, підвищення її конкурентоспроможності та стійкості до спадів світової кон'юнктури.

«Це насамперед передбачає сприяння розвитку підприємництва. Створення вільного середовища для розкриття підприємницького потенціалу суспільства, лібералізація і дерегуляція підприємницької діяльності повинні залишатися стрижнем економічних реформ», - підкреслив Янукович.

Президент висловив переконання, що покращення бізнес-клімату буде стимулювати зростання економіки, розвиток внутрішнього ринку, створення нових робочих місць.

При цьому він висловив думку, що зняття адміністративних бар'єрів та посилення правових гарантій інституту власності позитивно вплинуть на залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Також зниження адміністративного і фіскального тиску на суб'єктів підприємництва сприятиме подальшій детінізації економіки та збільшенню доходів державного бюджету.

Читайте також:

Цікава реформістика, або Чому влада не хоче і не може робити реформи?

Реформування ринку електроенергії в Україні: кому вершки, а кому корінці...

Стрижень реформ, або Як істотно підвищити ефективність реформування в інтересах усіх громадян України

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...