Янукович ветував закон, що забороняє всі лотереї, крім державних

15 серпня 2012 в 18:22
Янукович відзначає невідповідність іншим нормативним документам визначення в цьому законі лотереї, а також визначення операторів державних лотерей як дозвільних органів, оскільки вони такими не є відповідно до закону "Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності".
_krupno.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович застосував право вето до закону "Про державні лотереї в Україні", повідомляє прес-служба глави держави.

На думку президента, відповідним законом встановлюється надмірне державне регулювання господарської діяльності оператора державних лотерей, яке обмежує конкуренцію в цій сфері, а отже, створює ризик порушення норми про те, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності.

"За таких обставин вважаю за доцільне утриматися від введення: обмеження кількості операторів державних лотерей, які здійснюють діяльність в Україні; проведення конкурсного відбору операторів державних лотерей. Але необхідно встановити більш жорсткі вимоги до операторів державних лотерей, передбачивши наявність досвіду роботи на лотерейному ринку. Також пропоную визначити, що вимоги, за якими проведення державних лотерей є виключним видом господарської діяльності оператора державних лотерей, не поширюються на державні банки", - йдеться у пропозиціях Януковича до закону.

Крім того, президент пропонує передбачити, що ліцензування з випуску та проведення лотерей здійснюється відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Також Янукович вважає за необхідне вилучити із закону "Про державні лотереї в Україні" питання обов'язкового створення Кабінетом міністрів відповідного дорадчо-консультативного органу.

Недостатньо обгрунтованим глава держави вважає положення, згідно з якими на операторів державних лотерей не поширюються обмеження, встановлені законодавством, щодо граничних розмірів виплат готівкою, а також дотримання лімітів готівки в касі.

"З цього приводу слід зауважити, що останніми роками у світі спостерігається швидкий розвиток безготівкових розрахунків. Такі розрахунки є безпечними та ефективними і грають вирішальну роль в успішному функціонуванні фінансової системи держави. Саме завдяки переходу на безготівкові розрахунки багатьом державам Заходу вдалося побороти корупцію і тіньову економіку. У зв'язку з цим пропоную утриматися від встановлення щодо операторів державних лотерей зазначеного винятку", - йдеться у пропозиціях президента

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон «Про державні лотереї в Україні» 5 липня.

Читайте також:

У Львові зірвано рекордний для України джек-пот

Дві третини українців вірять в удачу і везіння - опитування


Легалізація азартного бізнесу?

У США зірвано джек-пот на 640 млн доларів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...