Топ Новини

Янукович: Україна найкраще місце для інвестицій у сучасному світі

16 серпня 2011 в 08:35
Президент України Віктор Янукович уважає Україну найперспективнішою країною для інвестицій. Про це він сказав у інтерв'ю, анонсуючи вихід своєї книги «Україна-країна можливостей».
yanukovich_billboard_DSC6626.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«На жаль, Україні ще так мало відома в Європі та в світі, й тому багато хто навіть не здогадуються про те, що наша країна, - ймовірно, одне з кращих місць для інвестицій у сучасному світі. Як президент я хотів донести правду про це до максимального числа європейців. До американців і канадців. До всіх тих ділових та енергійних людей, хто шукає нові ринки для вкладення своїх бізнес-ідей, ініціативи та підприємливості. І, природно, своїх фінансів», - сказав Янукович.

Президент України вважає, що інвестиції в Україну мають надходити в сільське господарство, зимову Олімпіаду-2022, розвиток західного узбережжя Криму, деревообробку, переробку побутових і промислових відходів й альтернативну енергетику.

«І таких напрямків для вкладання інвестицій я навів у книзі багато. З цифрами, викладками, реальним аналізом економічної та політичної ситуації.... Я переконаний в їх перспективності та величезному інтересі до них інвестора», - вважає президент.

Віктор Янукович повідомив про те, що його книгу «Україна - країна можливостей», опублікує видавництво «Манделбаум Верлаг» у Відні напередодні 20-ї річниці Незалежності України.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...