Янукович переконаний, що йому вдалося зменшити тиск на бізнес "на 5,5%"

18 травня 2012 в 09:20
На зустрічі з представниками міжнародного клубу парламентаріїв і експертів ЄС український президент заявив, що третій рік поспіль економіка України зростає, а тиск на бізнес знижується.
yanukovich_rompey_barrozu_summit-58.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Тиск на бізнес в Україні за час президентства Віктора Януковича скоротився на 5,5%, заявив сам глава держави.

"У травні 2010 року ми прийняли національний план реформ. Ми йдемо згідно з планом, хоча треба зазначити, що за деякими напрямками пішло відставання... в цілому тиск на бізнес за ці роки скоротився на 5,5%", - сказав Янукович 18 травня на зустрічі з представниками міжнародного клубу парламентаріїв і експертів ЄС у Києві.

Президент України, зокрема, зазначив, що майже на 90% скорочено кількість регуляторних актів, дозвільних документів, а в 2011 році зростання інвестицій в Україні склало більше 10%.

Говорячи про те, що спочатку 2010 року, на момент його приходу до влади, в Україні дефіцит бюджету наближався до 16%, Янукович зазначив, що цього року інфляція поки утримується на рівні 2%.

"Третій рік поспіль економіка України росте", - сказав він.

Янукович також торкнувся теми судової та правової реформ, зокрема, з 1 листопада поточного року набуде чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс, який, за його словами, визнаний міжнародними експертами одним з найкращих в Європі.

Нагадаємо, раніше про те, що представники Європейського союзу відзначили поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату в Україні, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров. «Наші колеги з ЄС позитивно оцінили, зокрема, ті перетворення, які вже сьогодні кардинально поліпшили інвестиційний та бізнес-клімат в Україні. Це підтверджує те, що ми рухаємося в правильному напрямку», - зазначив Азаров, коментуючи результати поїздки української делегації до Брюсселя (Бельгія).

Читайте також:

Брюссель відзначає погіршення бізнес-клімату в Україні в 2011 році


Інвестори негативно оцінюють інвестклімат в Україні і не чекають на його поліпшення

Європа не побачила значних результатів у боротьбі з корупцією в Україні

Євросоюз стурбований деградацією принципу верховенства права в Україні

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...