Янукович назвав реформи, гроші на які у 2013 році потрібно виділити в першу чергу

12 вересня 2012 в 13:39
Президент назвав реформи, фінансування яких уряду необхідно врахувати в держбюджеті-2013. Серед найбільш пріоритетних - шість реформ, ще дві - важливі. В цілому їхній перелік у порівнянні з минулим роком не змінився.
yanukovich_29425.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович визначив пріоритетні реформи та заходи, які мають бути реалізовані в 2013 році за рахунок коштів державного бюджету, повідомляє прес-служба глави держави.

В АП назвали сім найбільш пріоритетних реформ-2012


У повідомленні наголошується, що пріоритетними є: медична реформа; проведення реформ у соціальній сфері та посилення соціального захисту; реалізація реформи у сфері земельних відносин та розвиток сільських територій; реформування та підвищення ефективності роботи паливно-енергетичного комплексу; реалізація реформ в житлово-комунальному господарстві; дерегуляція, підвищення якості надання адміністративних послуг та удосконалення митних процедур.

Разом з тим, на думку президента, важливе місце в реформуванні економіки належить регіональній складовій. Позитивні зрушення повинні відчувати люди на місцях.

"Тому глава держави також доручив уряду врахувати в проекті держбюджету на наступний рік необхідність надання державної фінансової підтримки для спорудження та реконструкції найбільш значущих для регіонів об'єктів, введення яких в експлуатацію здійснить істотний вплив на зростання інвестиційного потенціалу конкретного регіону, збільшення зайнятості населення, поліпшення соціального забезпечення, медичного обслуговування та підвищення якості життя громадян", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Крім того, відзначають там, Янукович надає важливе значення реформуванню судової системи, мета якої - створення у країні незалежного суду.

З метою належного фінансового забезпечення органів систем судоустрою глава держави звернувся з листом до прем'єр-міністра з приводу забезпечення обліку обґрунтованих потреб судової влади під час підготовки проекту закону "Про державний бюджет України на 2013 рік".

Читайте також:

Президентські пряники

Передвиборні «хотілки» і бюджетні переробки

В АП придумали, як зобов'язати владу ще старанніше виконувати реформи Януковича

Тігіпко — лідер рейтингу президентських боржників щодо невиконання «реформ»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...