Янукович доручив скоротити "величезний розрив" між багатими і бідними

13 червня 2012 в 10:08
Президент впевнений, що у кожного громадянина повинна бути можливість заробляти достатньо грошей для гідного забезпечення свого життя, добробуту сім'ї та виховання дітей.
Rda_10s.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович заявляє, що скорочення розриву між багатими і бідними, в тому числі шляхом створення робочих місць з гідною зарплатою, є одним із завдань влади.

Про це Янукович заявив 13 червня під час зустрічі з кандидатами на посади голів райдержадміністрацій, інформує прес-служба глави держави.

"Нам треба скоротити той величезний розрив, який існує між багатими і бідними. Піти назустріч бідним. Створити умови, щоб у здорових людей була можливість працювати, а тим, хто вже не здатний це робити, надати надійний соціальний захист", - підкреслив президент.

Янукович висловив упевненість, що у кожного громадянина повинна бути можливість заробляти достатньо грошей для гідного забезпечення свого життя, добробуту сім'ї та виховання дітей.

Звертаючись до кандидатів, президент сказав: "Перед вами буде стояти дуже непросте завдання - створити такі умови для кожного".

Варто зазначити, що за твердженнями експертів, якщо у США різниця між доходами громадян коливається від п'яти до семи раз, то в Україні даний показник перевищує позначку 40, що в принципі безпрецедентно у світовому масштабі.

Читайте також:

5 млн українців працюють нелегально, - Азаров

За останні півроку українці стали шукати роботу на 30% частіше

Українцям старше 45 років будуть видавати по 11 тисяч гривень на зміну фаху

Азаров запропонував ввести пільги для чесних і щедрих роботодавців

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...