Топ Новини

Янукович доручив Азарову підготувати зміни до Митного кодексу

17 травня 2012 в 07:31
До 21 травня уряд має підготувати і внести на розгляд Ради законопроект про внесення змін до нового Митного кодексу - зокрема щодо вдосконалення порядку заяви, коригування митної вартості товарів та контролю за правильністю її визначення.
yanukovich_29425.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до кінця травня 2012 року забезпечити підготовку та видання нормативно-правових актів, що випливають з нового Митного кодексу України, повідомляє 17 травня прес-служба глави держави.

"До 21 травня уряд має підготувати і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до нового Митного кодексу - зокрема щодо вдосконалення порядку заяви, коригування митної вартості товарів та контролю за правильністю її визначення", - наголошується в повідомленні.

Президент підкреслив, що ці зміни мають передбачати: чіткий і недвозначний виклад норм кодексу про добровільність коригування декларантом (або уповноваженою ним особою) митної вартості товарів, зокрема в разі рішення митного органу про необхідність її коригування; уточнення даних, відсутність яких є підставою для надання декларантом додаткових документів для підтвердження митної вартості товарів; закріплення гарантованого права декларанта на випуск у вільний обіг декларованих ним товарів не пізніш як у 10-денний термін за умови надання гарантій.

Новий Митний кодекс, який спрощує життя туристам, набуде чинності 1 червня

Йдеться також про усунення диференціації термінів, на які дозволяється тимчасове ввезення громадянами на митну територію України особистого транспорту; функціонування магазинів безмитної торгівлі тільки в міжнародних пунктах пропуску через держкордон України, а також на повітряному або водному транспорті комерційного призначення в їхніх міжнародних рейсах.

Згідно з дорученням глави держави, Кабінет міністрів також повинен забезпечити підготовку, внесення на розгляд Ради і супровід в парламенті законопроекту про зміни до Податкового кодексу. Йдеться зокрема про порядок сплати ПДВ і акцизного податку при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

Читайте також:

Янукович підписав новий Митний кодекс


Рада прийняла доопрацьований Митний кодекс із пропозиціями президента

Рада вирішила доопрацювати ветований Януковичем Митний кодекс

Янукович ветував новий Митний кодекс і запропонував відтермінувати його до 2013 року

Янукович запропонував у 2 рази зменшити вартість товарів, що ввозяться без ПДВ і мита

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...