Топ Новини

Янукович знову дав розпорядження скоротити позапланові перевірки бізнесу

2 квітня 2013 в 16:18

Як приклад президент навів Державну сільськогосподарську інспекцію, "яка знайшла в собі сили і час проводити перевірки у сферах техногенної, пожежної та екологічної безпеки".

Виктор Янукович
Віктор Янукович
www.3dsmodels.com

Президент України Віктор Янукович знову вказує на неприпустимість позапланових перевірок підприємств.

"Я переконаний в тому, що поки ми не змінимо законодавство, яке поки що дозволяє це робити, ми не досягнемо мети. Ніяких позапланових перевірок не повинно бути, окрім випадків, коли є рішення суду", - сказав Янукович на засіданні Комітету економічних реформ у вівторок, 2 квітня у Києві.

Зокрема, глава держави навів приклад, коли часто перевірка підприємства проводиться одночасно кількома органами "з одного і того ж питання".

"Однією з показових є ситуація з Державною сільськогосподарською інспекцією, яка знайшла в собі сили і час проводити перевірки у сферах техногенної, пожежної та екологічної безпеки", - сказав президент.

"Присяжнюк Микола (міністр АПК), що це за інспекція така, навіть радіаційним контролем займається?", - звернувся президент до профільного міністра.

Глава держави також висловив невдоволення темпами залучення інвестицій в країну.

"Одне з головних питань - надія на збільшення інвестицій. А зростання інвестицій безпосередньо пов'язане з умовами ведення бізнесу в Україні", - сказав Янукович.

На думку президента, необхідно більш активно впроваджувати реформи для покращення бізнес-клімату.

Зокрема, за його словами, вимагає продовження реформа у сфері дерегуляції, реалізація якої знаходиться не на належному рівні".

"Зволікання та затримки, які є на цьому шляху, вони, безумовно, не дають нам позитиву", - констатував Янукович.

У зв'язку з цим глава держави нагадав про своє доручення про входження України у ТОП-100 країн в рейтингу Світового банку легкості ведення бізнесу.

"Це місце може дати позитивний імпульс", - вважає Янукович.

Він відзначив, що Україна за останні два роки піднялася в рейтингу Світового банку на 15 місць, однак це, на думку президента, не відповідає нинішньому потенціалу країни.

"Я хотів би, щоб ми з вами сьогодні обговорили, чому у нас є такий повільний рух в цьому напрямку", - сказав глава держави.

"Я добре розумію, що Верховна Рада цього року практично не працювала. Але у нас є ціла низка законів, які нам треба імплементувати", - підкреслив Янукович.

зокрема, президент зазначив, що з 18 заходів, передбачених планом реалізації реформ на I квартал поточного року, не реалізовані більше половини.

Глава держави вимагає від членів уряду і голів облдержадміністрацій вказати причини цього і шляхи виправлення ситуації.

Читайте також:

Голова IFC: "В агробізнесі, енергозбереженні та фінансовому секторі діяльність МФК в Україні може дати найбільший ефект"

Торговельна палата США: Угода про асоціацію з ЄС забезпечить Україні "вражаючі" інвестиції

ЄБРР може припинити фінансову допомогу Україні через корупцію

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • ол 30 марта, 11:32 як дитина, єй бо... не розуміє цей пан нашу "еліту": любі закони спрямовані на короткостроковий ефект, роізкрасти сьогодні з одного фонду, а завтра з другого. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...