Топ Новини

Янукович погрожує чиновникам звільненнями за неефективну боротьбу з корупцією

27 лютого 2013 в 11:20

Янукович обіцяє позбавляти постад за спроби зберегти корупційні лазівки у законодавстві і підкреслює, що проведені реформи "набули незвортного характеру".

Янукович
Янукович покарає корупціонерів
www.3dsmodels.com

Президент України Віктор Янукович пригрозив міністрам та іншим чиновникам звільненнями в разі, якщо боротьба з корупцією буде вестися неефективно.

Про це глава держави заявив під час розширеного засідання Кабміну в середу, 27 лютого.

"Попереджаю: я буду контролювати... Будь-які спроби зберегти корупційні лазівки будуть жорстко каратися, у тому числі і кадровими рішеннями... Важливо, щоб кожен член уряду пам'ятав, що його завдання - покращення добробуту громадян", - зазначив президент.

- Янукович не припинить боротьбу з корупціонерами, незважаючи на інформаційні війни

При цьому він підкреслив, що прийняті урядом акти повинні відповідати базовому законодавству, прийнятому для проведення реформ.

"Ми зламали застарілі схеми роботи економіки. Створена законодавча основа нового сучасного економічного механізму, реформи набули незвортного характеру. Найскладніше завдання - навчитися працювати з новим механізмом. Це завдання оновленого складу уряду", - сказав він.

"Попереджаю: я буду жорстко контролювати, чи відповідають урядові та відомчі нормативні акти цілям прийнятих базових законів", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович заявив, що чиновники-корупціонери вже відчувають на собі дію нового антикорупційного законодавства. При цьому він не сумнівається, що боротьба з корупцією буде викликати опір корумпованих чиновників. "Це не сподобається чиновникам, яких відлучають від солодких місць і дають по руках", - зазначив він.

Читайте також:

Українці назвали найбільшими проблемами країни безробіття і корупцію

Журналісти презентували Януковичу "Карту корупції" з його будинком в "Межигір'ї" і вертолітним майданчиком

В Україні тільки 1 з 10 корупціонерів саджають у в'язницю, до того ж — тільки "дрібних"

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...