Топ Новини

Янукович: Аграрний сектор протягом трьох років демонструє стабільне зростання

1 березня 2013 в 16:01

На думку президента, щоб зробити агропромисловий комплекс більш привабливим для вкладення інвестицій, необхідно розвивати соціально економічну інфраструктуру сільських територій.

пресс-конференция Виктора Януковича
Віктор Янукович
www.3dsmodels.com
Агропромисловий комплекс протягом останніх трьох років демонструє стабільну динаміку зростання. І тепер вже зроблені важливі кроки до реформування аграрного сектору. Однак для того, щоб він був ще більш привабливим для інвесторів, необхідно сприяти соціально-економічному розвитку сільських територій. Про це під час прес-конференції у п'ятницю, 1 березня заявив президент України Віктор Янукович.

"Ми зробили важливі кроки до реформи агропромислового комплексу. Взагалі, агропромисловий комплекс зараз показує чудову динаміку за останні три роки. Ми маємо відмінні показники, і у нас є великий оптимізм", - зазначив президент.

На думку Януковича, щоб зробити агропромисловий комплекс більш привабливим для вкладення інвестицій, необхідно розвивати соціально-економічну інфраструктуру сільських територій.

"Для того, щоб цей сектор економіки став привабливим для інвесторів, нам потрібно багато чого зробити - треба відновити інфраструктуру села, створити належні умови для життя людей, побудувати дороги, відновити клуби, ФАПи тощо. Але я переконаний в тому, що власники землі, селяни, будуть захищені. Ми знаємо, як це зробити", - підсумував глава держави.

Читайте також:

Державна програма активізації економіки: АПК в числі пріоритетів

До 2020 року в Україні з'являться 450 га нових тепличних комплексів

Україна хоче посилити співпрацю з Францією у сфері сільського господарства

Україна хоче наростити експорт агропродукції до $ 22 млрд

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...