Топ Новини

Віктор Янукович: Необхідно розвивати кооперативний рух на селі

18 листопада 2011 в 16:00
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку кооперативного руху в сільському господарстві. Про це він заявив під час урочистостей з нагоди професійного свята аграріїв.
fermer_doroga_loshad_ludi_zemlyaweb.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Поряд зі зміцненням фермерства та крупнотоварного приватного виробництва необхідно зробити все необхідне для розвитку нового кооперативного руху на селі. Він має стати важливим фундаментом структурної перебудови сільського господарства», - сказав Глава держави.

На думку Президента, розвиток кооперації дозволить підвищити дохідність виробництва, зміцнити бюджет та можливості кожної родини на селі.

В.Янукович також звернув увагу на необхідність розвитку ефективної інфраструктури аграрного ринку. Йдеться насамперед про розбудову транспортної та логістичної бази, організацію роздрібної мережі продажу виробниками своєї продовольчої продукції.

За словами Глави держави, Україна також має значні перспективи щодо розвитку органічного сільського господарства. Він зауважив, що сьогодні понад 100 сільгосппідприємств нашої держави дотримуються принципів органічного господарювання та сертифіковані за чинними міжнародними стандартами. В.Янукович додав, що підтримці розвитку природного землеробства сприятиме прийняття Закону «Про органічне виробництво».

«Світовий ринок споживання продуктів цієї галузі має стійку тенденцію до зростання», - зазначив В.Янукович.

Президент, крім того, назвав перспективним в сучасних умовах формування вертикальноінтегрованих високотехнологічних комплексів із виробництва харчових продуктів, які забезпечують ринок вітчизняною продукцією з високим рівнем переробки. «Це одне з провідних завдань аграрної реформи», - наголосив Глава держави.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...