Відшкодування ПДВ "автоматом" скоротилося на 23,8%

4 березня 2013 в 14:24

Всупереч обіцянкам фіскального відомства збільшувати обсяги автоматичного відшкодування ПДВ, підсумки перших двох місяців року свідчать про зворотне.

pdv nds-004.JPG
ZN.UA

Автоматичне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) за підсумками січня-лютого 2013 року склало 3,2 млрд грн. Це майже на чверть (23,8%) менше, ніж за аналогічний період 2012 року - 4,2 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Держказначейства.

Всього протягом перших двох місяців 2013 року відшкодовано ПДВ на суму 8,8 млрд грн (у тому числі у січні - 4,5 млрд грн). Це на 1,5 млрд грн (20,7%) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ZN.UA міністр доходів Олександр Клименко повідомив, що на 2013 рік заплановано "спрощення ще низки процедур адміністрування ПДВ, що дозволить продовжити поетапне підвищення рівня його автоматичного відшкодування".

При цьому Клименко визнав існування проблеми ПДВ", але підкреслив, що Міндоходів "активно над нею працює".

Читайте також:

ПДВ: відшкодування чи обурення?

Глава Міндоходів вважає систему відшкодування ПДВ в Україні досконалою

У податковій розповіли, що заважає виконати зобов'язання перед МВФ "автоматичним" ПДВ

Податкова на 33% поборола корупцію у своєму відомстві, - Клименко

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • прадід 4 марта, 17:53 ПДВ фактично оподатковується вартість праці, додана до вартості використаних результатів попередньої праці. Нав'язаний законом про ПДВ порядок визначення суми податку до сплати в бюджет допускає передчасне оподаткування ще не доданої працею вартості, коли придбані результати попередньої праці ще не використані і не продані в складі результатів останньої праці. Про передчасне оподаткування свідчить декларування від'ємної суми ПДВ, яку й належить відшкодовувати з бюджету. Не треба шкодити (не слід оподатковувати ще не створену вартість), то й нічого буде відшкодовувати. Але на "відшкодуванні ПДВ" пасеться безліч злодіїв, тому це й абсурд зберігається від 1997 року. В разі декларування від'ємного ПДВ не може бути прибутку. Якщо ж прибуток є, то підстава для відшкодування створена злонамірено, що має розслідувати прокуратура. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...