Топ Новини

Від відкриття Земельного банку виграють фермери і малі та середні агропідприємства

26 березня 2013 в 12:19

Відсоткові ставки, під які брали кредити у 2012 році, в середньому по Україні, склали 22-24% річних. Змінити ситуацію зможе Державний земельний банк.

З початком роботи Земельного банку аграрії зможуть отримувати кредити за ставками на 10-15% нижче, ніж пропонують зараз комерційні банки. Від відкриття Земельного банку виграють фермери та малі та середні агропідприємства А від цього, насамперед, виграють фермери та малі і середні аграрні підприємства. Про це заявив директор Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку Міністерства аграрної політики та продовольства Баграт Ахіджанов.

Зараз більше ста банків України кредитують підприємства агропромислового комплексу, переважно на короткострокову перспективу на різних умовах і під різні відсотки. Однак вартість кредитів сьогодні залишається досить високою. Так, відсоткові ставки, під які залучалися кредити в 2012 році, в середньому по Україні, склали 22-24% річних. Змінити ситуацію зможе Державний земельний банк.

"Поява ще одного гравця на полі аграрного кредитування, думаю, нічого поганого не несе. Навпаки, з'явиться можливість залучати кредити під нижчі відсоткові ставки, від чого у виграші залишаться не лише фермерські господарства, а й малі та середні підприємства агробізнесу", - підкреслив директор Департаменту.

Баграт Ахіджанов також зазначив, що державна програма щодо здешевлення кредитних ставок працює в Україні вже понад 10 років, однак комплексно питання не вирішує.

"Левова частка державних коштів йде на погашення кредитних ставок, які щороку зростають. Тому ми вирішили підтримати ідею заснування Земельного банку, який би дав можливість аграріям отримувати кредити під ставки не більше 10% річних", - зазначив фахівець.

На його думку, робота фінансової установи стане більш ефективною, якщо зосередиться на кредитуванні окремих галузей сільського господарства, наприклад, молочного скотарства тощо. Крім того, на переконання директора Департаменту, кредити необхідно надавати фермерам, які починають працювати і потребують фінансової допомоги.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • GRANT 12 августа, 00:53 Шукаєте бізнес-кредит, споживчі кредити, іпотечні, автомобільні кредити, студентські кредити, консолідація боргів кредитів, незабезпечених кредитів, ризик капіталу, і т.д. .. Або ж ви заперечувати кредиту банку або будь-якого фінансова установа однієї або декількох reasons.You знаходяться в місце для кредиту рішення! Я приватний кредитор, я надавати кредити компаніям і приватним особам низькою процентною ставкою і доступний 2%. Процентні. зв'язатися зі мною по електронній пошті ЦЕ ФОРМУВАННЯ КРЕДИТ Ваші імена ______________ Ваша країна _______________ Вашу адресу _____________ Ваш окупації ____________ Ваше сімейне стат нам ______ Поточний статус за місцем роботи _ Номер домашнього телефону ________________ Мобільний телефон Кількість ______________ Місячний дохід ___________________ Щотижневий дохід ____________________ Сума кредиту _____________________ Термін кредиту __________________ Зв'яжіться з ними> {} grantloanfamuse@yahoo.com З повагою, ДИРЕКТОР Грант. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...