Верховна рада приступила до "бюджетної ночі", онлайн-трансляція

21 грудня 2016 в 02:36

Парламентарії розглядають законопроекти, пов'язані з держбюджетом на 2017 рік.

Верховная Рада
Депутати залишилися в Раді на ніч
Верховна Рада
Верховна рада України проводить нічний засідання, пов'язане з розглядом та затвержденням законопроектів, необхідних для прийняття держбюджету на 2017 рік.

Дивіться пряму трансляцію.

Раніше спікер Андрій Парубій нагадав депутатам, що перед ухваленням бюджету вони мають розглянути законопроекти № 5368 ("Про внесення змін до податкового кодексу України (щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні)") і №5180 ("Про Вищу раду юстиції").

Читайте також: У БПП прогнозують ухвалення держбюджету в ніч на 23 грудня

Як заявляв міністр фінансів України Олександр Данилюк, державний бюджет України на 2017 рік може бути прийнятий Верховною Радою вже 20 грудня.

Нагадаємо, що 20-23 грудня Верховна Рада працює в пленарному режимі. Наступне пленарне засідання відбудеться 10 січня 2017 року. Спікер парламенту Андрій Парубій повідомив, що на цьому тижні Верховна Рада розгляне законопроекти, пов'язані з держбюджетом. "Це буде бюджетний тиждень. Для нас важливо скласти порядок денний таким чином, щоб ми змогли розглянути всі законопроекти, необхідні для прийняття бюджету", - сказав він на засіданні погоджувальної ради.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...