Топ Новини

Вечеря на Мальдівах від ПриватБанку!

21 вересня 2012 в 08:46
Із 1 вересня по 30 листопада 2012 року розраховуючись карткою MasterCard World від ПриватБанку як в Україні, так і за кордоном, Ви отримуєте шанс виграти незабутню подорож на Мальдіви й вечерю в підводному ресторані.

Ви намагаєтеся отримати максимум від сучасного життя і, напевно, вже звикли мати певні переваги? Відтепер Ви отримаєте ще більше привілеїв із новою карткою MasterCard® World від ПриватБанку.

Оплачуючи покупки карткою MasterCard World, Ви накопичуєте бали, які потім можете обміняти на цінні подарунки: подорожі до країн Європи, сучасні гаджети, незабутні враження та багато іншого.
 
MasterCard World – унікальний для України продукт, що поєднує в собі найсучасніші банківські технології:
 
спеціальний чіп для підвищеної безпеки платежів;
Ваше ім’я та фото на картці для спрощення процедури розрахунку: без документів і ПІН-коду;
технологія безконтактної оплати PayPass: просто піднесіть картку до терміналу.
 
Нова картка MasterCard World відкриває перед Вами двері у світ вишуканих задоволень і небуденних вражень. Із 1 вересня по 30 листопада 2012 року розраховуючись карткою MasterCard World від ПриватБанку як в Україні, так і за кордоном, Ви отримуєте шанс виграти незабутню подорож на Мальдіви й вечерю в підводному ресторані.
 
Картка MasterCard World видається клієнтам GOLD-клубу ПриватБанку та VIP-клієнтам. Щоб відкрити картку, зверніться до будь-якого відділення ПриватБанку.
 
Деталі на сайті www.privatbank.ua
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...