В уряді створено робочу групу з врегулювання окремих положень Податкового кодексу

14 січня 2011 в 12:24
За дорученням прем'єр-міністра України Миколи Азарова в Кабінеті міністрів створено робочу групу, яка займатиметься врегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Про це глава уряду заявив журналістам під час візиту до Лівії у вівторок, 23 листопада.

За дорученням прем'єр-міністра України Миколи Азарова в Кабінеті міністрів створено робочу групу, яка займатиметься врегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Про це глава уряду заявив журналістам під час візиту до Лівії у вівторок, 23 листопада, повідомляє прес-служба уряду.

За його словами, робочу групу очолив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

Прем'єр-міністр закликав представників малого бізнесу, які працюють за спрощеною системою оподаткування, вести діалог з урядом: «Краще за все вирішувати ці питання не у наметових містечках або деінде. Краще за все питання врегулювання положень Податкового кодексу вирішувати шляхом ведення діалогу. І я перед від’їздом до Лівії створив робочу групу під керівництвом першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва, до складу якої входять всі необхідні спеціалісти, у тому числі голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік».

Азаров попросив, щоб ця робоча група протягом кількох днів ще раз повернулася до положень Податкового кодексу, які не влаштовують людей, що працюють за спрощеною системою оподаткування.

«Я глибоко переконаний, що компроміс буде знайдено», - уклав він.

Раніше сьогодні перший віце-прем'єр Клюєв заявляв, що вимоги підприємців будуть відпрацьовані до вечора 24 листопада. «Ми домовилися про те, що зараз відпрацюємо всі пропозиції, і домовилися про те, що розумні пропозиції ми підтримаємо. Сьогодні ми будемо ввечері зустрічатися (з підприємцями). І завтра теж будемо зустрічатися по обіді. Я думаю, що до кінця завтрашнього дня ми сформулюємо вже всі розумні пропозиції, які ми підтримаємо», — підкреслив Клюєв.

Нагадаємо,у  Києві на Майдані Незалежності учасники мітингу проти прийняття Податкового кодексу вимагали від президента Віктора Януковича ветувати проект Податкового кодексу до 26 листопада включно. В іншому випадку учасники мітингу пообіцяли проведення масових мітингів по всій Україні.

Раніше Янукович заявив, що розуміє вимоги учасників мітингу до Податкового кодексу, однак на 100% вони задоволені не будуть.

Протестуючі підприємці провели в наметовому містечку всю ніч.

Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...