В Україні фото злісних неплатників кредитів розмістять на білбордах

14 січня 2011 в 12:23
В Україні почали вивішувати фото злісних неплатників кредитів на білбордах і пропонувати винагороду за кожного знайденого. Вже знайшли 19 осіб таким способом.

В Україні почали вивішувати фото злісних неплатників кредитів на білбордах і пропонувати винагороду за кожного знайденого. Вже знайшли 19 осіб таким способом.

Вітчизняні банкіри почали вивішувати фото злісних неплатників кредитів на білбордах. Сподіваються, що вуличний антипіар виявить аферистів швидше, ніж колектори. За кожного знайденого фінансисти обіцяють 5 тисяч гривень.

Кожен з цих розшукуваних вкрав набагато більше, ніж обіцяють за інформацію про афериста.

Всі ці люди йшли в банк за кредитом, проходили ідентифікацію. Вони залишили свої реальні фотографії, а ось прізвища вказували не свої. Надавали або вкрадені, або знайдені, або куплені паспорти, куди вклеювали свої фото. При цьому в угоді сказано: «Банк може використовувати дані на клієнта».

Начальник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук нагадує: "У будь-якому випадку розміщення фото людей має відбуватися за згодою слідчого, хоча саму ідею схвалюють".

Представники банку запевняють, що за фактом шахрайства щодо кожної людини на білборді заведено кримінальну справу, і міліція також їх розшукує. Банк просто допомагає вершити правосуддя - як потерпіла сторона.

Таким чином - через білборди вже знайдено 19 осіб. Їх справи передали до правоохоронних органів.

За матеріалами ТСН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...