Топ Новини

В угорському уряді назвали необґрунтованим зниження Moody's рейтингу країни

25 листопада 2011 в 09:46
Угорське міністерство економіки розкритикувало рішення міжнародного агентства Moody's про зниження суверенного кредитного рейтингу країни до рівня Ва1 з рівня Ваа3. В економічному відомстві країни вважають, що даний крок необґрунтований і є частиною «фінансових атак проти Угорщини», передає Reuters.
Hungary-Flag
wallpapersnova.com

Як повідомлялося, міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило суверенний кредитний рейтинг Угорщини до неінвестиційної категорії (до рівня Ва1) з «негативним» прогнозом, пославшись на зростання невизначеності з питань досягнення цілей фінансової політики у середньостроковій перспективі. «Негативний» прогноз агентство пояснило тим, що в Угорщині немає чітких механізмів протидії наслідкам загальноєвропейської боргової кризи.

У 2010 році держборг Угорщини становив 81% від національного ВВП, що істотно вище, ніж середній показник країн рейтингової категорії Ваа3, відзначає Moody's. При цьому даний показник може зрости до 131% у 2011 році. Нещодавнє звернення Угорщини по допомогу до Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду ілюструє непросте фінансове становище, в якому опинилася країна.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...