В Єврокомісії сподіваються, що Україна зможе експортувати в ЄС газ власного видобутку

23 лютого 2013 в 12:20

Європейська комісія готова активно підтримувати реформування газового сектора України і в співпраці з міжнародними фінансовими інститутами.

gaz-gas_gazpromru.jpg
gazprom.ru
Реформи газового сектору згідно з правилами Енергетичного співтовариства забезпечать Україні доступ до великого газового ринку ЄС, а значить, і можливість експортувати в ЄС газ власного виробництва. Про це в статті для ZN.UA пише комісар ЄС з питань енергетики Гюнтер Еттінгер.

"Євросоюз прагне вирішити питання майбутніх газових потоків, які будуть надходити в ЄС, у рамках збалансованого тристороннього діалогу між ЄС, Україною і Росією. Також Євросоюз хоче долучитися до тристоронніх консультацій щодо транзиту газу", - зазначив єврокомісар.

За його словами, Європейська комісія готова активно підтримувати реформування газового сектора України і в співпраці з міжнародними фінансовими інститутами - Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку і Світовим банком - надавати підтримку модернізації української газотранспортної інфраструктури.

Мета цієї модернізації полягає в тому, щоб Україна залишалася ключовою частиною всеєвропейської енергетичної системи, підкреслив він.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в статті Гюнтера Еттінгера "Від Енергетичного співтовариства виграють і Україна, і Євросоюз".

Читайте також:

У Єврокомісії вважають, що Україна повинна отримати вільний доступ до газу на міжнародних ринках

ЄС надає велике значення ГТС України як ключової частини європейської мережі

У Єврокомісії вважають, що Україна повинна сама вирішувати долю газової труби

Європа здивована докорами Януковича в неучасть у газовій суперечці з Росією

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
Київ 24 °C
Курс валют
USD 25.11
EUR 27.99
Останні новини