Успішні підприємства повинні реалізовувати продукцію на внутрішньому ринку - Симоненко

19 вересня 2012 в 11:36
Симоненко заявив, що сьогодні «різні ділки», перебуваючи при владі, лобіюють інтереси інших держав а не вітчизняного товаровиробника. У зв'язку з цим політик підкреслив, що держава повинна, незалежно від форм власності, підтримувати українського виробника.
simonenko.jpg
kpu.ua

Успішні підприємства повинні реалізовувати свою продукцію не тільки за кордоном, але і на внутрішньому ринку України.

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час зустрічі з працівниками приладобудівного заводу «Телекарт» в Одесі.

Поспілкувавшись з керівниками заводу та співробітниками Симоненко підкреслив, що це одне з тих підприємств України, яке виробляє унікальну продукцію і, при цьому, в основному реалізує її на експорт.

«Парадокс, що продукція, яка так необхідна нам, у нас виробляється, але нами не використовується. Те, що я побачив тут, це продукція дуже високої якості, конкурентноспроможна і вона здатна не на один рік забезпечити життя не тільки цього підприємства, і підтримати економіку країни», - зазначив політик.

Симоненко додав, що, на жаль, сьогодні «різні ділки», які, перебуваючи при владі, лобіюють інтереси інших держав, а не вітчизняного товаровиробника. У зв'язку з цим політик підкреслив, що держава повинна, незалежно від форм власності, підтримувати українського виробника.

«А це означає - відкрити український ринок для українського виробника. Тільки ця позиція дасть можливість, як працівникам подібних підприємств, так і його власникам, відчувати впевненість у завтрашньому дні», - підсумував Симоненко.

Читайте також:

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

Чергове підвищення пенсій обернеться підвищенням цін, — КПУ

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...