Топ Новини

Уряд скасував скандальну закупівлю межових знаків на 5 млрд

2 серпня 2011 в 11:11
Договір з ТОВ “Інвестеко” у якого Держземагентство замовило 50 млн. межових знаків на суму в 4,9 млрд грн анульовано з огляду на скарги та незадоволення, яке висловлювали громадяни, щодо обов’язковості їх встановлення. Про це повідомив голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко.
zemlya_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«З одного боку, межові знаки нового зразка мали допомогти вирішити численні земельні спори, а з іншого – є вельми суттєвим фінансовим навантаженням для найменш захищеної верстви населення – селян», - йдеться у повідомленні.  

Керівник Держземагентства під час зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства Миколою Присяжнюком, а потім ізпрем’єр-Міністром Миколою Азаровим поставив питання щодо можливості призупинення дії договору на купівлю і виготовлення межових знаків.

«Найближчим часом планується внести зміни до Закону України “Про землеустрій”. У такий спосіб передбачається встановлення межових знаків на добровільних засадах та скасування штрафів за відсутності знаків. Європейські країни вже давно почали відмовлятися від практики використання таких знаків, використовуючи новітні технології встановлення меж з прив’язкою до системи координат через супутник», - повідомляють уДержземагентстві.

Нагадаємо, Держпідприємство «Центр державного земельного кадастру» за результатами тендеру 7 липня уклало угоду з ТОВ «Інвестеко» на виготовлення пластмасових межових знаків, призначених для закріплення меж земельних ділянок на місцевості.Малобути виготовлено 50 млн знаків на суму 4,90 млрд грн. Вартість одного межового знака -98 грн. Межові знакималипостачатисярегіональним філіям ДП «Центр державного земельного кадастру» протягом 2011-2015 років.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...