Топ Новини

Уряд має намір списати Севастополю 44-мільйонний борг за газ

14 січня 2011 в 12:27
Перший заступник голови СМДА Сергій Живодуєв заявив, що уряд України спише Севастополю 44-мільйонний борг за газ.

Перший заступник голови СМДА Сергій Живодуєв заявив, що уряд України спише Севастополю 44-мільйонний борг за газ.

"Якщо вважати за весь період - із січня по листопад цього року, то у міста по лінії «Севтеплоенерго» є велика заборгованість за газ. Ми ведемо переговори. І сьогодні я зі стовідсотковою впевненістю можу сказати, що 44 мільйони гривень заборгованості Севастополя будуть списані з різниці тарифів. І уряд зараз цим займається", - сказав Живодуєв.

При цьому він зазначив, що восени севастопольці досить непогано розраховуються за газ. У листопаді оплата склала 64%. З початку опалювального сезону - 48%.

Чиновник підкреслив, що своєчасна оплата жителів міста за газ дозволяє забезпечити місту так звані газові ліміти і одночасно уникнути (за несплату) обмежень у постачанні газу з боку постачальника «Чорноморнафтогазу».

«І коли, як повідомляє «Тепломережа», у листопаді за опалення мешканці Севастополя розрахувалися на 87%, то це дає нам можливість розрахуватися за газ і отримати ліміт. Сьогодні у нас є ліміти і для ТЕЦ, і для «Тепломережі», по суті, для всіх наших споживачів газу. Ситуація в цьому напрямку - робоча і спокійна» - сказав Живодуєв.

За матеріалами Комментарии

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...