Топ Новини

Уряд Греції узгодив пакет заходів жорсткої економії

9 лютого 2012 в 16:46
Після тривалих переговорів грецький уряд узгодив заходи економіки. Ця домовленість відкриває шлях до отримання допомоги від МВФ і Євросоюзу.
greece_3645980267_49d3bae838_b.jpg
flickr.com

Уряд Греції остаточно узгодив пакет заходів жорсткої економії, що передбачає подальше скорочення витрат держбюджету.

Глава Європейського центробанку Маріо Драгі підтвердив у Франкфурті-на-Майні, що прем'єр-міністр Греції Лукас Пападімос поінформував його про досягнуту угоду. Схвалення цих заходів жорсткої економії було умовою отримання Грецією нового пакету допомоги від Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Євросоюзу.

Греції необхідно провести реструктуризацію боргу, що знаходиться на руках приватних інвесторів, і паралельно з цим забезпечити 130-мільярдні кредити ЄС і МВФ. Якщо обидва процеси не будуть завершені до 20 березня, країна залишиться без коштів для погашення облігацій на 14,5 мільярда євро і може оголосити дефолт. Враховуючи технічну складність реалізації угод, вони мають бути укладені найближчим часом.

Каменем спотикання на переговорах з «трійкою» (Єврокомісія, ЄЦБ і МВФ) залишається нова економічна програма, яка вимагає від Греції жорсткої фінансової дисципліни, скорочення зарплат і пенсій і лібералізації трудових відносин. З приватними кредиторами поки не досягнута домовленість про обсяг списання боргу - за останньою інформацією, дисконт може досягти 70% від номіналу.

Читайте також

Угоду Греції з кредиторами про списання боргу знову відклали ще на день

У Греції заговорили про реальну підготовку до виходу з єврозони

Глава Єврогрупи не виключає можливість дефолту Греції

ЄС назвав умову видачі фінансової допомоги Греції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...