Топ Новини

УНІКальна «Територія затишку» від Страхової компанії «УНІКА»

17 липня 2012 в 09:01
Страхова компанія «УНІКА» пропонує механізми захисту будинку, квартири та майна у непередбачуваних ситуаціях - страхові програми «Територія затишку», створені на основі більш ніж 150-річного досвіду UNIQA Group Austria з урахуванням українських особливостей і попиту на послуги страхування.

Літо - радісна пора відпусток, коли багато хто переїжджає на дачу на все літо, вирушає на відпочинок, залишаючи житло без нагляду на тривалий час. Втім, у літа є і зворотна сторона - у цей період збільшується ризик виникнення страхових випадків із залишеними без нагляду квартирами і будинками.

Адже будинок - це одна з найважливіших складових добробуту людини всіх часів. Справжній господар завжди буде піклуватися про його майбутнє і про те, як зберегти СВОЄ у непередбачуваних ситуаціях.

На жаль, ми не завжди можемо передбачити або самостійно запобігти будь-яким несприятливим ситуаціям. Наслідки таких неприємностей, як правило, пов'язані з матеріальними втратами. Якщо у квартирі сталася пожежа або затоплення, знадобляться кошти фактично на новий ремонт. Коли ми говоримо про звичайний, запланований ремонт, то на нього зазвичай виділяються кошти з сімейного бюджету - хтось відкладає і збирає, хто бере кредит тощо. Але всі ці витрати заплановані.

У разі ж, коли у вашій квартирі або в квартирі сусіда відбудеться щось несподіване, на відновлення наслідків знадобляться кошти, які не були заплановані. Що ж може нас убезпечити в таких випадках? У всіх економічно розвинених країнах відповідь на це питання одна - страхування. Заплативши певну суму на рік, клієнт страхової компанії, таким чином, планує витрати на непередбачені ситуації. При цьому реально сплачена сума значно менша від тієї, яку він отримає, якщо ці ситуації відбудуться, і доведеться відновлювати майно і квартиру.

Страхова компанія «УНІКА» пропонує механізми захисту будинку, квартири та майна в непередбачуваних ситуаціях - страхові програми «Територія затишку», створені на основі більш ніж 150-річного досвіду UNIQA Group Austria з урахуванням українських особливостей і попиту на послуги страхування.

У рамках програм «Територія затишку» можна застрахувати будинок, квартиру, предмети інтер'єру, меблі, побутову техніку, оргтехніку, інструменти, особисті речі, готівкові кошти, коштовності тощо! Перевагою будь-якої страхової програми «Територія затишку» є професійна консультація співробітників Компанії UNIQA і швидке врегулювання збитків.

- «Територія затишку» - комплекс страхових програм щодо страхування майна:

- «Потрійний захист»

- «Експрес-квартира»

- «Дім і все, що в ньому!»


Однією з найпопулярніших страхових програм серед клієнтів «УНІКА» є програма добровільного страхування квартир «Експрес-квартира».

Страхування за програмою «Експрес-квартира» передбачає страховий захист від непередбачених фінансових витрат при будь-якому пошкодженні квартири, майна або майна сусідів.

На окрему увагу при страхуванні майна заслуговує питання клієнтів щодо вартості страхування квартири на рік. По-перше, як уже говорилося вище, страховий платіж від клієнта набагато менший за страхову виплату, яку Клієнт отримує при настанні страхового випадку. По-друге, якщо порівнювати страхування квартири та страхування автомобіля, то перше набагато дешевше. Так, страхування автомобіля середнього класу на рік обходиться приблизно у 4-5 тис. грн., тоді як страхування квартири за програмою «Експрес-квартира» загальною площею близько 50 кв. м у Києві буде коштувати 1350 грн., в будь-якому з міст-мільйонників (Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Одеса, Львів) страхування такої квартири обійдеться у 700 грн. У всіх інших населених пунктах України (незалежно від того, чи буде це обласний центр або невелике селище міського типу) страхування аналогічної квартири буде коштувати 500 грн.

Дуже зручним для клієнта є те, що оформлення страхування квартири відбувається без огляду, опису і оцінки майна. Головна інформація, яку необхідно отримати співробітнику страхової компанії, це загальна площа квартири (м2). Таким чином, окрім грошей клієнт економить і свій час!

За програмою «Експрес-квартира» клієнт страхує:

- Конструктивні елементи квартири

- Ремонт, оздоблення, комунікації

- Рухоме майно


Крім того, за програмою «Експрес-квартира» клієнт може убезпечити себе у випадку, якщо з його провини постраждає майно або квартира сусідів (третіх осіб). Таким чином, додатково до договору страхування можна також включити страхування відповідальності перед третіми особами (вашими сусідами) на випадок непередбачених побутових негараздів.

Переваги страхової програми «Експрес-квартира»:

- Максимальний страховий захист: максимальна кількість ризиків, що покриваються, страхування відповідальності;

- Швидкість і простота оформлення: для оформлення страхового полісу необхідно надати тільки паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує право власності на квартиру;

- Без додаткових витрат на огляд та оцінку майна;

- Доступний вид страхування, що повністю відповідає потребам клієнтів.

*Інформація опублікована на правах реклами

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...