"Укрзалізниця" хоче підвищити тарифи в електричках у шість разів

29 листопада 2012 в 14:59
Наразі тариф на перевезення пасажира обслуговуючої Київську область Південно-Західної залізниці складає 4,5 гривні на відстань в 20 км, 9 гривень - 100 км і 12 гривень - 150 км. Тарифи у 1,5 - 4 рази нижче оплати аналогічних автотранспортних послуг в Україні і в 1,4 - 2,4 рази нижче залізничних тарифів у Росії.
zaliz_poezd_vokzal_ukrzaliznicya_perron-4_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Залізничний монополіст України компанія "Укрзалізниця" називає збитковими пасажирські перевезення у приміських поїздах, вважаючи, що тарифи на них необхідно підвищити в середньому у шість разів, повідомляє прес-служба відомства 29 листопада.

Наразі тариф на перевезення пасажира обслуговуючої Київську область Південно-Західної залізниці складає 4,5 гривні на відстань в 20 км, 9 гривень - 100 км і 12 гривень - 150 км.

- З 1 січня повертається продаж залізничних квитків за паспортами

"Перевезення у приміському секторі збиткові за своєю природою, проте вирішувати проблему потрібно спільно", - йдеться у заяві відомства.

Тарифи на перевезення пасажирів приміського сполучення встановлюються залізницями України за погодженням з місцевими органами виконавчої влади.

Повідомляється, що діючі тарифи у 1,5 - 4 рази нижче оплати аналогічних автотранспортних послуг в Україні і в 1,4 - 2,4 рази нижче залізничних тарифів у Росії.
 

Читайте також:
 
 
 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...