Топ Новини

Україні тимчасово заборонили торгувати квотами за Кіотським протоколом

12 жовтня 2011 в 14:03
З 12 жовтня участь України у міжнародній торгівлі викидами парникових газів (ПГ) тимчасово призупинено за порушення правил надання звітності про викиди ПГ за Кіотським протоколом.
ecologia_ekolog_truba_kyoto__003-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таке рішення прийняв у вівторок, 12 жовтня, Комітет секретаріату Рамкової конвенції ООН зі змін клімату (РКЗК ООН) у Бонні, засідання якого транслювалося в режимі онлайн на офіційному сайті комітету.

За інформацією прес-служби Держагентства екологічних інвестицій, санкції секретаріату РКЗК ООН - тимчасові і забороняють Україні вести проекти спільного впровадження за національною процедурою. Також Україні заборонено вести міжнародну торгівлю квотами на викиди ПГ. З механізмів Кіотського протоколу за Україною зберігається можливість реалізації проектів спільного впровадження за міжнародною процедурою.

Кіотський протокол прийнятий у Кіото (Японія) 12 грудня 1997 року. У ньому визначені порядок і принципи спільного виконання зобов'язань зі скорочення парникових викидів шляхом укладення спеціальних угод між сторонами протоколу. Він набув чинності 16 лютого 2005 року.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...