Україна знову відкрила кордони для білоруського молока

14 травня 2012 в 15:04
Дев'ять білоруських молокопереробних підприємств отримали можливість повернутися на український ринок. «Торгова війна» між Києвом і Мінськом тривала більше двох місяців.
moloko-milk_lenkindom.ucoz.ru.jpg
lenkindom.ucoz.ru

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України дозволила дев'яти молокопереробним підприємствам з Білорусі постачання продукції на український ринок.

Як повідомляється на офіційному веб-сайті Держветфітослужби, таке рішення прийнято на підставі домовленостей, досягнутих в ході засідання україно-білоруської комісії 3 травня поточного року.

Право постачати продукцію в Україну, зокрема, отримали ВАТ «Рогачевський молочно-консервний комбінат», «Мозирські молочні продукти», ВАТ «Молочні продукти», «Агрокомбінат Снов», ВАТ «Савушкін продукт», ВАТ «Березовський сироробний комбінат», ВАТ «Бабусин глечик», ВАТ «Беллакт», ВАТ «Щучинський маслосирзавод».

Як повідомлялося, з 1 березня 2012 року Держветфітослужба України тимчасово призупинила ввезення молочних продуктів і свинини з Білорусі, оскільки, за заявою служби, в них був перевищений максимально допустимий рівень ветеринарних препаратів.

Після цього перший заступник голови Держветфітослужби Володимир Горжеєв заявив, що за умови надання гарантій контролю ситуації з молочною продукцією заборону знімуть.

Читайте також:

Україна не має наміру вводити зустрічні санкції проти країн-членів Митного союзу

Президент схвалив новий порядок ведення «торгових воєн»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...