Топ Новини

Україна зможе залучити додаткові інвестиції завдяки покращенню позицій у рейтингу Doing Business-2013

24 жовтня 2012 в 12:27
Інвестиційна активність залежить від настроїв інвесторів, які формуються в т.ч. подібними оглядами, які робить Світовий банк та IFC у своєму дослідженні Doing Business-2013.
goss31735.jpg
president.gov.ua

Підвищення показників України в категорії «оподаткування» (Paying Taxes) у дослідженні Doing Business-2013 буде сприяти покращенню інвестиційної активності бізнесу в країні, в тому числі, іноземного.

Таку думку висловив керівник податково-юридичної практики Ernst&Young, глава податкового комітету Європейської бізнес-асоціації Володимир Котенко, коментуючи складений Світовим банком та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) рейтинг «Ведення бізнесу – 2013».

«Інвестиційна активність залежить від настроїв інвесторів, які формуються в т.ч. подібними оглядами, які робить Світовий банк та IFC», - констатував експерт.

Украина вошла в тройку стран-лидеров, улучшивших свои позиции в рейтинге Doing Business-2013

За словами Котенка, підвищення позицій України по критерію «оподаткування» на 18 пунктів (зі 183-ого до 165-го місця) зумовлене, як запровадженням електронного декларування, так і, передусім, прийняттям Податкового кодексу, який уніфікував податкове законодавство й скоротив кількість податків (ефект від цього Doing Business враховує з певним «відтермінуванням», адже кодекс вступив в дію ще в 2011 році).

«Будь-які закони обговорюються і навіть народжуються у надрах відповідних держвідомств. Стверджувати, що контролюючі органи, міністерства не мають відношення до тих законів, які потім приймаються Верховною Радою, - це смішно. У цьому є заслуга багатьох структур, у т.ч. - неурядових організацій, які надавали свої коментарі, пропонували поліпшення, багато з яких було почуто та імплементовано», — зауважив експерт.

Читайте також:

Податкова хоче проводити власний рейтинг бізнес-клімату

Податковою «псевдореформою» уряд хоче обдурити Світовий банк, впевнені експерти


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...