Україна та В’єтнам домовилися вдвічі збільшити товарообіг

6 жовтня 2011 в 05:34
Можливість створення зони вільної торгівлі між Україною і Соціалістичною Республікою В'єтнам розглянули під час зустрічі у Києві прем'єр-міністри двох країн Микола Азаров і Нгуєн Тан Зунг. Про це повідомляє прес-служба уряду.
azarov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Під час перемовин ми обговорили можливість створення зони вільної торгівлі між нашими країнами", - зазначив глава українського уряду на спільній прес-конференції з в'єтнамським прем'єром.

За його словами, йшлося, зокрема, про необхідні для полегшення взаємної торгівлі процедури. Україна і В'єтнам також домовилися активізувати роботу двосторонньої міжурядової комісії та щодо створення спільних підприємств в енергетичній, сільськогосподарській та видобувній галузях.

М.Азаров підкреслив, що активізація двосторонньої співпраці сприятиме запровадженню з грудня поточного року прямого авіасполучення між Києвом і Ханоєм.

"Сьогодні ми з прем'єр-міністром В'єтнаму також домовилися докласти конкретних зусиль, які нададуть нового імпульсу розвитку наших торгово-економічних відносин", - зазначив він.

У свою чергу прем'єр-міністр В'єтнаму підкреслив, що двосторонні відносини розвиваються динамічно, однак ще не повною мірою відповідають потенціалу двох країн. За його словами, сторони докладуть максимуму зусиль для того, щоб удвічі збільшити товарообіг у 2012 році.

"Наше співробітництво в останні роки розвивається досить динамічно, однак його масштаби все ще не відповідають потенціалу наших країн. Ми домовилися про те, що необхідно активізувати співпрацю і подвоїти наш товарообіг наступного року", - сказав Нгуєн Тан Зунг.

Крім того, він підкреслив, що сторони домовилися пожвавити співробітництво у галузі сільського господарства. У цьому контексті домовлено підписати найближчим часом міжурядовий протокол щодо карантину рослин та угоду щодо визнання відповідності якості агарної продукції.

Під час зустрічі йшлося і про співробітництво в освітній галузі. Зокрема, прем'єр-міністр України пообіцяти збільшити кількість стипендій для студентів з В'єтнаму. "Ми домовилися, що Україна збільшить кількість стипендій для в'єтнамських студентів", - сказав М.Азаров.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...