Топ Новини

Україна стане «кукурудзяним» придатком Японії

10 жовтня 2012 в 09:09
Японія розглядає Україну як продовольчий придаток - хоче вирощувати на українських чорноземах кукурудзу і завозити її собі в країну. Україна у свою чергу пропонує Японії, «як високотехнологічній країні», інвестувати в українську землю.

Для Японії Україна є привабливим партнером щодо забезпечення країни продовольством. Як повідомили у Держземагентстві України, таку думку висловили експерти японської сільськогосподарської корпорації Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan на зустрічі з главою відомства Сергієм Тимченком.

За словами чиновника, японці, окрім як імпортувати, хотіли б ще вирощувати на українських чорноземах кукурудзу.

«Японських бізнесменів цікавлять широкі можливості нашої країни у виробництві зернових, зокрема вирощуванні кукурудзи, на плідних українських землях», - сказано в повідомленні прес-служби Держземагентства.

У відомстві нагадали, що підприємці з Японії співпрацюють з українськими аграріями в питанні імпорту кукурудзи: з початку 2012 року вони вже закупили в Україні більше 800 тис. тонн. В цілому щорічно Японія імпортує близько 16 млн тонн кукурудзи.

У свою чергу керівник земельного відомства висловив зацікавленість у подальшій співпраці та запропонував японській стороні, як високотехнологічній країні, вкладати інвестиції в українські землі.

Читайте також:

Україна невблаганно перетворюється на ресурсний придаток Китаю

Засуха загрожує врожаю соняшнику і кукурудзи в Україні

Вчені передбачили хвилювання через зростання цін на кукурудзу

Українці виростили картоплі у 4 рази більше, ніж потрібно

Китай допоможе Україні виробляти агротехніку, пестициди та біопаливо

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...