Україна схвалила ще 123 проекти «зелених інвестицій»

29 червня 2011 в 12:59
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров протягом першого півріччя 2011 року погодив 123 проекти із теплосанаціі соціальних бюджетних об'єктів, метою яких є скорочення викидів парникових газів.
eko_energo_shulga alexsandr_znua.jpg
Олександр Шульга, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба Державного агентства екологічних інвестицій України з посиланням на голову відомства Сергія Орленка, зазначені проекти будуть реалізовуватися на кошти, отримані від продажу одиниць встановленої кількості (квот на викиди парникових газів) Японії.

Вартість схвалених проектів становить близько 215 млн грн. Заплановані скорочення викидів парникових газів оцінюються в 17 тис. тонн СО2-екв. Усього з 2010 року реалізується 363 таких проекти (864 млн грн і 44 тис. тонн СО2-екв - відповідно). З них здано в експлуатацію один (лютий 2011 року - «Клінічний госпіталь для інвалідів та ветеранів війни в м. Сімферополі»). Ще 12 об'єктів має бути завершено найближчим часом.

Окрім того, за минулі 6 місяців з початку року проводились консультації з провідними японськими інвестиційними компаніями «Іточу», «Марубені», «Сумітомо», «Соджіц», «Міцуї», які зацікавлені у реалізації низки перспективних проектів. Серед них, зокрема, проекти з використання теплових насосів та когенерації у містах Севастополь, Рівне, Житомир, Дзержинськ, Алчевськ; модернізація рухомого складу КП «Київський метрополітен»; проекти з переробки відходів з виробництвом біогазу на птахофермах, створення енергопарку на основі вітрової та сонячної енергії в м. Дніпропетровську; проекти із впровадження відновлюваної енергетики та ефективного енергозбереження в МДЦ «Артек» і Національному технічному університеті «КПІ».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...