Україна повернула 0-мільйонний кредит на будівництво моста у Києві

25 жовтня 2011 в 08:39
Державна адміністрація залізничного транспорту України в жовтні 2011 року повністю розрахувалася за кредит у розмірі 700 млн дол, наданий німецьким Deutsche Bank AG, який був використаний на будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р.Дніпро у м.Києві.
dengi_dollar_DSC6444_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», кредитні ресурси були залучені на 7 років за відсотковою ставкою LIBOR +6,5% річних.

Кредитний договір на суму 700 млн дол між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та Deutsche Bank AG було укладено 18 жовтня 2004 року у м. Києві.

В рамках проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р.Дніпро у м.Києві виконано роботи з облаштування залізничної складової мосту, естакад правобережного і лівобережного підходів і Березняківського шляхопроводу, а також автомобільного проїзду з лівого на правий берег і з правого на лівий.

У 2010 році відкрито рух залізничного транспорту, пункт «Лівий берег» і автомобільний рух з лівого на правий берег р.Дніпро. У першому півріччі 2011 року було відкрито автомобільний рух у зворотному напрямку із заїздом з боку Конча-Заспи і автомобільний заїзд з боку моста Патона на лівий берег.

23 серпня 2011 року було відкрито автомобільний з'їзд на Наддніпрянське шосе у напрямку Конча-Заспи і повний двосторонній рух по мостовому переходу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...