Топ Новини

Україна піднялася в рейтингу конкурентоспроможності економік на 82-ге місце

7 вересня 2011 в 10:27
Україна піднялася з 89-го на 82-ге місце у щорічному рейтингу конкурентоспроможності економік Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), розташувавшись між Тринідадом і Тобаго та Намібією.
reyting_stupenki.jpg
ZN.UA

Рейтинг ВЕФ

Як і минулого року, перша у рейтингу - Швейцарія. Далі йдуть Сінгапур, Швеція, Фінляндія, США, Німеччина, Нідерланди, Данія, Японія і Великобританія.

З країн колишнього СРСР Естонія на 33-му місці, Литва - на 44-му, Азербайджан - на 55-му, Латвія - на 64-му, Росія - на 66-му, Казахстан - на 72-му, Грузія - на 88-му, Молдова - на 93-му.

Всього в рейтингу 2011 року 142 країни із приблизно 200 існуючих. Для оцінки конкурентоспроможності економіки кожної з них використовувалися відкриті статистичні дані, а також результати спеціального опитування більше 14 тис. працюючих у цих країнах менеджерів різних компаній.

Рейтинг засновано на Індексі глобальної конкурентоспроможності (GCI), розробленому для ВЕФ і впровадженому у 2004 році. GCI включає 110 показників, розділених на 12 категорій: інститути, інфраструктура, макроекономічна середовище, охорона здоров'я та початкова освіта, вища освіта та професійна підготовка, ефективність товарного ринку, ефективність ринку праці, розвиненість фінансового ринку, технологічна готовність, розмір ринку, розвиток інновацій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...