Україна може заблокувати вступ Росії до СОТ

7 листопада 2011 в 08:49
Україна може відкликати згоду на вступ Росії до Світової організації торгівлі. Про це заявив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

Що стосується СОТ, то у 2008 році прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підписала лист про згоду на вступ Росії до СОТ. Ми цим питанням займаємося. І такий важіль (вступ до робочої групи і напрямок тарифного запиту щодо ціни газу .- ред.) ми використовуємо в перемовному процесі з Росією щодо змін умов контракту на постачання газу до України», - цитує слова А.Клюєва «КоммерсантЪ-Украина».

Досі вважалося, що після підписання 9 листопада двостороннього протоколу між Росією і Грузією остаточне рішення про приєднання Росії до СОТ буде прийнято 15 грудня.

Знайоме з ходом перемовин джерело зазначило, що Україна досі не заявляла про необхідність підписання двостороннього протоколу з Росією: «Представники України брали участь у засіданнях робочої групи щодо вступу Росії до СОТ, проте донедавна заявляли, що свої зауваження вони включать лише у багатосторонній протокол», - сказав він.

За словами джерела, на початок жовтня Україна ще не починала з Росією перемовини з питання СОТ.

 

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...