Топ Новини

Україна і Японія погодили 319 проектів за гроші за Кіотським протоколом

24 квітня 2012 в 13:01
Україна повинна встигнути вкласти отримані від продажу квот за Кіотським протоколом гроші, інакше їх доведеться повернути.
ecologia_ekolog_truba_kyoto__-6.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державне агентство екологічних інвестицій України та Організація з розробки нових енергетичних і промислових технологій Японії NEDO підписали договір про затвердження 319 проектів теплової санації будівель соціальної інфраструктури. Документ підписаний в Києві у вівторок, 24 квітня.

Всі затверджені проекти будуть реалізовані за рахунок коштів, які були раніше виручені від продажу Японії одиниць скорочення викидів за Кіотським протоколом.

Загальна вартість реалізації зазначених проектів становить 101,37 млн євро. Тепловій санації підлягають будівлі лікарень, дитячих садків та інших соціальних об'єктів, розташованих в семи областях України та Автономній Республіці Крим.

Нагадаємо, що Україна реалізувала Японії 44 млн одиниць встановленої кількості (AAUs), Іспанії - 3 млн одиниць.

У той же час експерти "Фонду цільових екологічних інвестицій" попереджають, що Україна буде змушена повернути 470 млн євро, отримані за рахунок продажу Японії та Іспанії одиниць встановленої кількості (AAUs), якщо не встигне освоїти їх до кінця 2012 року.

Читайте також:

Україна відновила статус відповідності вимогам Кіотського протоколу

Янукович призначив нового главу Держекоінвестагентства

Канада виходить з Кіотського протоколу

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...